!RutbkzLJEMniteiaon:matrix.org

Новини України #Політика

13 Members
Всі новини в одній стрічці2 Servers

Load older messages


Timestamp Message
12 Apr 2019
11:27:27@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from PolitEyes.Рада
Розпуск Парламенту після обрання нового Президента: бути чи не бути?
Останнім часом ходять багато чуток про можливий розпуск чинного Парламенту новообраним Президентом у разі, якщо таким стане В. Зеленський. Ми вирішили трохи розібратися в ситуації та поділитися з вами думками з цього приводу.
Якщо коротко, то в теорії це можливо, але малоймовірно з технічної та політичної точок зору.

Деталі ж такі:
👉Згідно вимог Конституції, Парламент не може бути розпущений менше, ніж за півроку до закінчення строку його повноважень. Якщо рахувати, що такий строк – 27 листопада 2019 р. (тобто 5 років з дати складання присяги чинним складом ВРУ), то ймовірний розпуск може відбутися не пізніше 27 травня.
👉При цьому найбільш теоретично вірогідна опція розпуску Парламенту – на підставі відсутності коаліції протягом 30 днів (скажімо, якщо умовно 22 квітня одна з фракцій коаліції заявить про свій вихід і, як наслідок, про відсутність коаліції).
👉Тоді Президент міг би скористатися своїм правом (наділеним ст.90 Конституції) і розпустити Верховну Раду. Але! Для цього потрібно, щоб новообраний гарант до 27 травня вже вступив на посаду. Це, у свою чергу, потребує складання присяги на урочистому засіданні ВРУ. І це дуже цікавий момент.
👉Саме урочисте засідання ВРУ може стати важливим обмежуючим фактором: воно скликається не пізніше 30 днів після офіційного оголошення результатів (останнє має відбутися до 4 травня) – тобто до 3 червня. У свою чергу, дата і час такого засідання визначається рішенням ВРУ (тобто 226+ голосів), або Головою ВРУ, якщо Рада не може зібрати необхідну кількість голосів. І тут можливі 2 сценарії:

Сценарій 1. Урочисте засідання та інаугурація відбуваються до 27 травня. Для цього потрібно 226+ депутатів-самогубців, які захочуть допомогти Президенту себе достроково розпустити, або щоб таку позицію зайняв Голова Парламенту.
Сценарій 2. Засідання призначається на 28 травня - 3 червня, що вже унеможливлює розпуск Парламенту Президентом. В силу багатьох причин ми наразі вважаємо такий сценарій більш вірогідним.

☝️Резюме: без порушення закону (чого також не можемо виключати) ймовірність розпуску Парламенту є дуже низькою.
11:27:36@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
Социальные сети разрывает от обсуждения того, как Зеленский и Порошенко пообщались вчера в эфире 1+1. Для тех, кто не видел, сложно пересказать в двух словах. 👹😵Вчера Порошенко пришел на эфир 1+1 без приглашения, начал звать Зеленского на дебаты в студию, Зеленский позвонил из Парижа, куда он улетел к Макрону, они с Порошенко пререкались, выглядело это плохо с обоих сторон, в конце концов Зеленский прервал разговор и повесил трубку, после чего в фейсбуке начался кипиш, что «будет президентом хам». 😱👻Правда, многие из возмущенных не замечали или даже улюлюкали с «креатива» штаба Порошенко и его израильского политтехнолога, в котором Зеленского сбивает грузовик, все подъезды заклеены листовками «Зе наркоман», а депутаты из БПП называли своих сограждан «дебилами», «ватой» и «ресурсом Кремля».

Мне ближе всего позиция журналистки Татьяны Даниленко с радио НВ и канала ZIK:

👉👉👉👉👉Не розділяю загальної думки про те, що Зеленський неправильним тоном поговорив з Порошенком. У студії 1+1 абсолютно всі були деморалізовані нахрапом Президента. Голова області, який відчайдушно боровся з собою за блискучий спіч, але виходило щось незрозуміле про зростання жирів у маслі, надої, квадратні кілометри і демократичні вибори. Прокурор Кулик, який аж тремтів від страху перед погрозами Порошенка. Спантеличені ведучі. Зеленський відповів зухвало, але так, щоб не бути втягнутим у чуже безумство. Він порушив сакральність влади і це звичайно не може подобатися, наприклад, журналістам. Але впевнена, що його виборець оцінить.

Зеленский ломает повестку Порошенко и щепки летят во все стороны. Главное здесь - вовремя остановиться. Согласны?
11:28:00@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from Мустафа Найем
Вы, наверное, уже видели или слышали о вчерашнем эфире «плюсов». Мне не понравились оба кандидата, каждый по своему.

Владимир Зеленский, все таки, дал заднюю. Вся эта возня с анализами и дебатами выглядят мелковато для кандидата с 61% поддержки. Да и не сходится все это с образом бесстрашного парня из народа, готового сорвать маски с лица власти. Сам же задал тон и стиль, так приди, черт возьми, и скажи все в лицо, как умеешь, чего шарахаться. Не по пацански это.

А насчет манер борзого девятиклассника за гаражами, думаю, это надолго. Как бы усердно его сторонники не убеждали себя, что «это только во время кампании», «сейчас так надо», а потом будет иначе. Не будет. Если изберется - тем более. Он так привык и будет так говорить и с журналистами, и с оппонентами, и с подчиненными. А придет время и со сторонниками. Все, что остается - готовиться и воспитывать по ходу пьесы, как это уже делали с Барной, Калашниковым, Януковичем и Азаровым. Это, конечно некрасиво, стыдно, но не страшно, если не будет воровать и хватит смелости слушать умных людей.

И да, на его фоне Петр Порошенко выглядел достойнее. Я не уверен, что нужно было опускать институт президента и самовольно въезжать на троянском коне в эфир частного телеканала, с которым якобы судишься, обзываешь и обещаешь закрыть. Тем не менее, приехал, без подготовки отвечал на вопросы, не уходил от критики и метко парировал. Вот только все эти его качества - и ораторские способности, и дипломатию, и умение держать удар - все это никто под сомнение не ставил. Не из-за этого отвернулась почти половина избирателей, проголосовавших за Петра Порошенко пять лет назад. Просто львиная доля этого интеллигентного пафоса разбивалась о неприкрытый дерибан разного калибра хапуг, скорбящих по погибшим и распевавших гимн в свободное от воровства время.

И не нужно пенять на хамство. Именно так вы разговаривали со страной пять лет. Фигурально. Вы просто этого не заметили. Завели ботоферым, договорились с лояльными каналами, запустили своих ЛОМов, сели на потоки и закрывшись в бункере, плевали на общественное мнение с высокой колокольни. А всех недовольных и тех, кто сопротивлялся клеймили грантоедами, предателями родины и шпионами Кремля.

И если в будущем вам придет в голову - а придет ведь! - обвинить кого-то что страна получила не того президента, посмотрите в зеркало. Это все дело ваших рук и рук ваших подельников. Кстати, последние, кинут вас первыми и скорее всего выживут - разбегутся по округам и спискам, получат должности и пристроятся к новой реальности, в которой для вас места может не оказаться ни фигурально, ни буквально.
11:28:40@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
Раунд

Поки ми спали, а колишній друг Зеленського так і не приніс в студію пропрезидентського каналу бажаний нокаут про наркотики, Порошенко відправив у нокдаун Коломойського на каналі Коломойського. Передавати зміст розмови президента з іншими гостями "ворожої" до нього студії - справа дуже довга, але в цілому, ніхто з присутніх не зміг (або не насмілився) предметно йому опонувати.

Коли в ефір телефоном включився Зеленський, Порошенко ще раз запросив його на дебати. У процесі словесної перепалки президент змусив конкурента трохи занервувати, внаслідок чого той “відкрився” і перетворився на “міні-Беню”. Комусь здалося, що він поводився зухвало, комусь - що він був єдиним, хто не плазував перед Порошенком.

Разом із тим, президент виглядав доволі рівно, "попливши" лише після фрази Зеленського "я закінчу через 5 років, а ви закінчите 22 квітня".

Розмова між кандидатами в студії велася лише з приводу майбутніх дебатів. Зеленський заявив, що включається телефоном, бо перебуває в Парижі. Про те, що 12 квітня він зустрічається з президентом Макроном відомо вже кілька днів. Але, поки кандидати розмовляли, журналісти нарахували ще 13 досі невідомих перельотів фаворита президентської кампанії.

Як з'ясували “Схеми”, за останні два роки Зеленський щонайменше 11 разів літав до Женеви, коли там мешкав олігарх Коломойський, а після його переїзду в передмістя столиці Ізраїлю - двічі злітав у Тель-Авіві. Через раз у поїздках Зеленського супроводжував юрист Коломойського Андрій Богдан. Також журналісти зазначають, що Зеленський впродовж цього часу неодноразово літав на приватних літаках разом з бізнес-партнерами олігарха – Геннадієм Боголюбовим, братами Ігорем і Григорієм Суркісами та Тімуром Міндічем.

Питання. Ви вже подивилися ці спонтанні напівдебати між Порошенком та Зеленським? Як вважаєте, хто їх виграв? #дебати #вибори

🤝 Подобаються новини? Кидайте донейти.
З карти будь-якого банку: за прямим посиланням https://goo.gl/9h4XrY
💰Monobank:
5375 4141 0654 3209
💰Приватбанк:
5168 7573 8854 5552

Крипта:
💰Bitcoin - 1Bv19LgTn9F9iDqe9JcNsHBKur8SWnbCEz
💰Bitcoin Cash - qpmmwmyqwm5882cl56qpqj845mawxujnacslsfzau4
💰Ether- 0x16de42011c75e2676336f62218fa74838a6771a3
💰 Stellar-GABSRZJOYA3M3COS6UGTYUEXMK2RUSWBUZ27TPZA7JCVMU4CFYWLUQEM

👉 Встановлюйте регулярний платіж для сталого розвитку THE NEWSROOM. https://telegra.ph/P%D1%96dtrimati-The-Newsroom-01-16
14 Apr 2019
20:31:16@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
​​Під стадіоном так під стадіоном

Поки ми відпочивали, Порошенко провів самодебати на ТСК. Щоправда, сам стадіон у цей час був порожній, а видовище більше нагадувало стандартну прес-конференцію. До 5 тисяч прихильників президента зібралися біля сцени на площі перед стадіоном, а сам він розмовляв з підтрибунного приміщення. Поряд стояла порожня трибуна з написом "Володимир Зеленський".

Порошенко дав супернику 45 хвилин, щоб дістатися місця події і Зеленський, звичайно ж, не приїхав, як і заявляв раніше. Але в онлайні брифінг дивився. Відведені на суперника 45 хвилин президент витратив на розмову з журналістами.

Загалом, цей спіч кандидата в президенти мало чим відрізнявся від попередніх. З новин - Порошенко заявив, що ще минулої п'ятниці звільнив скандального заступника голови Зовнішньої розвідки Семочка, який на посаді в СБУ наживався на гемодіалізі та родичі якого мають російські паспорти. Мало того, що до минулої п'ятниці президента, вочевидь, все влаштовувало, так ще і наказу про звільнення Семочка досі нема (???).

Після того, як відведені 45 хвилин завершилися, Порошенко вийшов до своїх прихильників на стадіон, де всі разом заспівали гімн. Він висловив готовність продовжити дебати з Зеленським у будь-який день, коли тому буде зручно. #вибори #дебати

🤝 Подобаються новини? Кидайте донейти.

💰З карти будь-якого банку: https://goo.gl/9h4XrY
💰Monobank:
5375 4141 0654 3209
💰Приватбанк:
5168 7573 8854 5552

Крипта:
💰Bitcoin - 1Bv19LgTn9F9iDqe9JcNsHBKur8SWnbCEz
💰Bitcoin Cash - qpmmwmyqwm5882cl56qpqj845mawxujnacslsfzau4
💰Ether- 0x16de42011c75e2676336f62218fa74838a6771a3
💰 Stellar-GABSRZJOYA3M3COS6UGTYUEXMK2RUSWBUZ27TPZA7JCVMU4CFYWLUQEM

👉 Встановлюйте регулярний платіж для сталого розвитку THE NEWSROOM. https://telegra.ph/P%D1%96dtrimati-The-Newsroom-01-16
15 Apr 2019
16:53:14@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ZIK.UA
​​У Порошенка пояснили, звідки взялась провокативна реклама, де він йде геть

У Адміністрації Президента пояснили, що білборди, оформлені в стилістиці Порошенка, із надписом «Кінець» створювали не вони. Це провокація.

«Та ви смієтесь? Ми ж не такі вже ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємось обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним», – сказав завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко.
17:05:39@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ZIK.UA
​​Відео Зеленського висунуло нові вимоги до Порошенка

Він зазначив, що вимагає від Порошенка ув’язнити вбивць активістки Катерини Гандзюк, «посадити Свинарчуків» та звільнити українських військовополонених моряків.

«Будь ласка, зробіть це. Це ваші справи. Бо шоумен може стати Президентом, а Президент, що став шоуменом, – це прикро. Дебати – 19-го, справи – щодня», – підсумував Володимир Зеленський.
17:07:01@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
​​Хто тут шоумен?

Кандидати в президент продовжують обмін передвиборчими відеозверненнями. За останні два тижні, по внутрішніх опитуваннях, завдяки покроковій лажі з уникненням дебатів, Зеленський «просів», а Порошенко «піднявся» приблизно на 5%. Хоча, глобальної картини це не міняє і в даному разі йдеться лише про перетікання електорату від одного кандидата до іншого, в умовах, коли всі не визначені так і не визначилися. У штабі Порошенка кажуть, що на повному серйозні ведуть з конкурентами переговори про спільну участь у дебатах на стадіоні 19 квітня. А поки що кандидати продовжують шпиняти один одного.

"Пане Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від "я почув", перейшли до "я зроблю. А саме, посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули - про наших полонених моряків, які зараз сидять за ґратами поки ви набігаєтеся по каналах у пошуках Зеленського, наздаєтеся аналізів всім та накричитесь на стадіоні. Будь ласка, зробіть це. Це - ваші справи. Бо шоумен може стати президентом, а президент, що став шоуменом, це прикро", - заявив Зеленський.

Ніби почувши конкурента, Порошенко вирішив бити противника на його половині поля і раптом став… стендапером.

"Грабіжницька організація МВФ вимагає від України 3 % хабара. Вони також наполягають на монополізації на видобуток сланцевого газу, чого ми точно не можемо допустити. Вони, міжнародні фінансові організації, хочуть, щоб ми скоротили на 50% виробництво сільськогосподарської продукції. Вимагають, щоб на 70% скоротили виробництво пшениці. Вимагають відкриття сховища ядерних відходів у Чорнобильській зоні і розширення цього сховища на територію всієї Київської області", - сказав Порошенко на зустрічі з бізнесменами, імітуючи тези з серіалу «Слуга народу».

"Дорогі друзі, диктат Заходу переходить всі мислимі і немислимі межі. А про Велику сімку – вона боїться економічного і політичного зростання України. Як ми цьому будемо протидіяти? Так, пан міністр фінансів. І нарешті покінчить з борговою залежністю! Це мій наказ вам!", - говорив президент під сміх зали.

Питання. Як вважаєте, хто з цих двох акторів кращий?

🤝 Подобаються новини? Кидайте донейти.

💰З карти будь-якого банку: https://goo.gl/9h4XrY
💰Monobank:
5375 4141 0654 3209
💰Приватбанк:
5168 7573 8854 5552

Крипта:
💰Bitcoin - 1Bv19LgTn9F9iDqe9JcNsHBKur8SWnbCEz
💰Bitcoin Cash - qpmmwmyqwm5882cl56qpqj845mawxujnacslsfzau4
💰Ether- 0x16de42011c75e2676336f62218fa74838a6771a3
💰 Stellar-GABSRZJOYA3M3COS6UGTYUEXMK2RUSWBUZ27TPZA7JCVMU4CFYWLUQEM

👉 Встановлюйте регулярний платіж для сталого розвитку THE NEWSROOM. https://telegra.ph/P%D1%96dtrimati-The-Newsroom-01-16
16 Apr 2019
09:22:15@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
А ще, поки ми спали:

✔️ Надю Савченко та Володимира Рубана випустили з-під арешту. Це сталося тому, що оскільки термін арешту сплив 16 квітня, а суд не продовжив їм термін тримання запобіжного заходу. Насправді ця історія через інтриги з судами могла статися ще в лютому. Але тоді Чернігівський суд все ж продовжив арешт

✔️ В Україну прибув цінний вантаж - він же екстрадований з Німеччини Дмитро Крючков, який може дати свідчення проти оточення президента про участь в оборудках з відкатами заводів.

Схема була така: кілька напівдержавних обленерго погодилися, щоб великі місцеві промислові підприємства платили за вже поставлену електроенергію не їм, а приватній компанії "ХК "Енергомережа", головою правління якої був бізнесмен Дмитро Крючков. Ця фірма потім обіцяла віддати гроші постачальнику обленерго. На тристоронні угоди пішли великі заводи в Запоріжжі, підприємства Харківщини та Черкащини. Однак обленерго гроші від фірми Крючкова так і не отримували. Усього державі завдано збитків на 400 мільйонів гривень.

Станом на ранок, ні Крючков ні Світлана Кузьмінська ( колишня керівниця Черкасиобленерго) свідчень не давали, пославшись на 63 статтю Конституції. В НАБУ і САП сподіваються, що вони заговорять у суді, де розглядатиметься клопотання про їх арешт.

"Поки нам тільки 63 статтю оголосили, а от ТСН дали інтерв"ю", - зазначило джерело в антикорупційних органах.

✔️ Тим часом, Порошенко сходив на черговий ефір і вислухав там запитання щодо участі у цій схемі свого найближчого соратника Кононенка. І тут раптом виявилося, що Кононенко виводив з Суркісами сотні мільйонів гривень з державних обленерго на догоду штабу Зеленського.(раніше розслідувачі оприлюднили телкфонні переговори, верифіковані США).

“Це передвибора технологія штабу Зеленського та його патрона Коломойського", - сказав президент.
Але додав, що Кононенко має піти до правоохоронців...після виборів. Доброго ранку.
https://www.radiosvoboda.org/amp/news-schemes-poroshenko-pro-kononenka/29882557.html?__twitter_impression=true
09:30:19@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
​​Тачанка-ростовчанка.

Учора під Києвом було затримано банду, шо хотіла вбити якогось львівського босяка. Вилучили зброю, набої, всіх спакували. Здавалося б, чистий кримінал, аде за тиждень до виборів так не буває.

“Потрібна крастота й екібана”, - подумали “плюси” Коломойського та радник Авакова і перетворили пересічну розбірку у високоякісний політичний бойовик з замахом на вбивство кандидата Зеленського. Провина якого полягає лише в тому, що він мешкає неподалік від місця події.

За словами Антона Геращенка, зловмисники були “на тачанці” Тойота Прадо, замість заднього сидіння вони встановили там кулемет ДШК, “убойна дальність якого складає понад 3 км”.

Найсмішніше, друзі, те, що у внутрішній довідці поліції, яку нам надали джерела, немає жодної згадки про Зеленського. Так само як і про тачанку з ДШК. На місці вилучено кулемет РП-100 з дальністю враження 100 метрів, 82 набої маркування 188г та пістолет Беретта з 8 набоями.

Питання. А тепловізор там часом не знайшли?

🤝 Подобаються новини? Кидайте донейти.

💰З карти будь-якого банку: https://goo.gl/9h4XrY
💰Monobank:
5375 4141 0654 3209
💰Приватбанк: 5168 7573 8854 5552

Крипта:
💰Bitcoin - 1Bv19LgTn9F9iDqe9JcNsHBKur8SWnbCEz
💰Bitcoin Cash - qpmmwmyqwm5882cl56qpqj845mawxujnacslsfzau4
💰Ether- 0x16de42011c75e2676336f62218fa74838a6771a3
💰 Stellar-GABSRZJOYA3M3COS6UGTYUEXMK2RUSWBUZ27TPZA7JCVMU4CFYWLUQEM

👉 Встановлюйте регулярний платіж для сталого розвитку THE NEWSROOM. https://telegra.ph/P%D1%96dtrimati-The-Newsroom-01-16
09:37:27@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
​​Похоже, выборы поплавили мозг многим людям. Горит Собор Парижской Богоматери. Одна из святынь западной цивилизации. Весь мир замер у экранов гаджетом и телевизоров. И вот что пишет официальный порохобот и ведущий телеканала Порошенко "Прямой" Тарас Березовец. У человека все дома?
18 Apr 2019
16:42:45@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from Мустафа Найем
Давайте, я расскажу вам историю о том, как у нас хотят украсть 150 миллиардов.

Вы, наверное, уже в курсе, что несколько часов назад окружной административный суд Киева признал незаконной национализацию Приватбанка. Это тот самый банк Игоря Коломойского и Геннадия Боголюбова, за который мы с вами заплатили полторы сотни миллиардов, потому что сами акционеры довели его до "ручки", и он уже начал угрожать устойчивости всей банковской системы страны.

Как же это вышло, что при действующем президенте Игорь Коломойский смог получит такое важное для себя решение суда? А все просто. В команде Петра Порошенко за контакт с окружным административным судом Киева долгое время отвечал народный депутат Александр Грановский.

Но.

Примерно год назад господин Грановский стал большим другом и соратником мэра Харькова Геннадия Кернеса, которому «помог» решить свои проблемы в полтавском апелляционном суде. Подружились они настолько, что на следующих выборах мэр Харькова выделит Александру Грановскому отдельный избирательный округ в одном центральных районов Харькова.

Так вот, разгадка решения по Приватбанку именно в этой дружбе. Дело в том, что Геннадий Кернес еще и давний друг и соратник Игоря Коломойского. Того самого Игоря Коломойского, за банк которого, как вы теперь уже знаете, нас заставили заплатить 150 миллиардов.

«Хитрость» этой комбинации состоит в том, что под шумок второго тура команда Игря Коломойского пытается по беспределу решить как можно больше своих проблем, чтобы потом все списать на «бывших» и забыть.

Хитрость такая себе, но может и сработать. В конце концов, судебная система и ручные судьи - это в том числе последствие пяти лет работы Петра Порошенка. Но, послушайте, держать всех за идиотов тоже не стоит. Потому что Владимир Зеленский еще не победил, а Игорь Коломойский, получается, уже да.

А кого лично вы будете обвинять, если в будущем Приватбанк вернется прежним владельцам

✅ Владимира ЗЕЛЕНСКОГО или

⭕ Петра ПОРОШЕНКО?
16:43:45@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
ОСТОРОЖНО, СЕЙЧАС БУДЕТ ДЛИННЫЙ ТЕКСТ 😈


В случае победы на выборах президента, перед Владимиром Зеленским будет стоять дилемма, по какому сценарию дальше двигаться. Как известно, в этом году должны пройти выборы депутатов парламента. Но - вопрос, когда они пройдут и по какой системе.

👉 👉 👉 Первый сценарий - это досрочные выборы в июле. Президент сохранит свой высокий рейтинг и сразу конвертирует его в хороший результат на парламентских. Так, как это сделал Эммануэль Макрон во Франции. Сценарий досрочных возможен, если парламент будет распущен до 27 мая 2019 года.

После 27 мая 2019 года распускать нельзя. ⛔️ Это прямая норма Конституции - запрещено за полгода до окончания полномочий Верховной Рады. Нынешний парламент начал работать 27 ноября 2014 года, срок каденции - пять лет. Значит, полгода до окончания полномочий - это 27 мая 2019 года. Основание для роспуска - в Раде уже несколько лет де-факто нет коалиции. Ее численность меньше 226 депутатов.

При этом надо понимать, что поменять систему выборов для досрочных выборов не выйдет. 🤢 Лучше всего к этому готовы нынешние мажоритарщики-коррупционеры, которые засевали гречкой округа пять последних лет. У новых молодых людей будет мало шансов запустить кампанию. По округам пройдет много старых продажных депутатов.

👉 👉 👉 Второй вариант - оставить все как есть и провести выборы в парламент в конце октября. Но при этом есть хоть небольшой, но шанс поменять закон о выборах, уничтожив мажоритарку. Сделать это будет нелегко - в нынешней Раде половина депутатов избралась в округах и не захотят обрезать себе путь в будущий парламент. 😬 При грамотной пиар-кампании новый президент может сподвигнуть депутатов к действию, ведь их срок полномочий подходит к концу, на политическом жаргоне эта Рада называется “хромая утка”. И депутатам сложно будет бросить вызов новоизбранному популярному президенту Зеленскому, если он захочет проломить закон о выборах.

Риск же состоит в том, что сохранить популярность в течение полугода будет непросто для любого президента. Но оно того стоит - если убрать мажоритарку, то новый парламент будет избираться только по спискам, а значит - это хотя бы уничтожит прямой канал денег подкупа, по которому в парламент попадают коррупционеры.

Вы за досрочные выборы по старому закону (жми 🍐) - или за выборы в октябре, но с шансом поменять закон, убрав мажоритарку (жми 🍎)?
16:44:10@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
Вы будете смеяться, но генпрокурор Юрий Луценко заявил, что... передумал уходить в отставку 👹🤪 полгода назад Луценко объявил, что уйдет в мае 2019. А сегодня Луценко сказал, что ему... не нравится подход команды Зеленского к борьбе с коррупцией. Поэтому он остается.

Читайте все интервью сайту Бабель: https://thebabel.net/texts/28898-genprokuror-yuriy-lucenko-ne-idet-v-otstavku-vot-chto-on-rasskazal-nam-o-konfliktah-s-poslom-ssha-i-glavoy-nabu-dele-burisma-plenkah-rozenblata-i-istochnikah-korrupcii-bolshoe-intervyu

Ну и ваше мнение, президент Зеленский должен инициировать отставку Луценко?
19 Apr 2019
06:37:53@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from PolitEyes.Рада
Дочекалися! (ні, це ми не про дебати:))

🗣🇺🇦 Схоже, що Рада таки завершить закон про мову на наступному тижні. За вівторок-середу мають розглянути та звести всі правки в Комітеті та вийти в четвер на голосування.

Сподіваємось, що зупинятися на цьому не збираються. Очікуємо, що з’являться ще шанси на розгляд:
💻законопроектів з питань інформатизації;
🛡блоку безпеки та оборони;
💶блоку законопроектів, необхідних для отримання макрофіну (протидія відмиванню коштів #9417, режим спільного транзиту #9532).
Остаточний план роботи Парламенту буде визначений вже за результатами Погоджувальної ради. Цікавості тижню додає той факт, що Парламент буде працювати як раз після другого туру виборів та оголошення екзіт-полів. Слідкуємо!
21 Apr 2019
11:34:12@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from THE NEWSROOM
​​Другий тур

Від ранку в Україні триває голосування у другому турі виборів. Станом на 11 годину ЦВК дає явку у 18,06% ( 195 зі 199 округів). З'явилися, також, перші неофіційні, але головні цифри (75,8 на 24,2).

Процес триває спокійно, кандидати в президенти проголосували - Порошенко з родиною під аплодисменти прихильників, Зеленський - під саунд Емінема та "аплодисменти" голих Femen.

Поліція зареєструвала одне провадження через не відкриту зранку дільницю на Донеччині. Зеленський показав на камери заповнений бюлетень, що ЦВК розцінила, як порушення. А на його малій Батьківщині, у Кривому Розі, жінка з'їла півбюлетеня. Не запивала. Запивала, вочевидь, перед голосуванням. Спостерігачі встигли вихопити з рота жінки частину документу. 😂

А у вас як справи? Ви вже чи ще ні? #вибори
11:34:40@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from LUTSENKO.TV
Подолати конфлікти, простити образи, розчистити той бруд, котрий нанесли ці, без сумніву, жахливі в моральному плані передвиборні місяці. Як же добре, що цей небачене безумство, котрого не знала моя країна, уже закінчується!

Треба негайно почати розгрібати ці руїни, у яких зараз лежать патріотичні сили. Приміром. я не можу пригадати такого розбрату, котрий було посіяно серед організацій правого флангу – цьому сенсі це безпрецедентна для української історії ситуація, знаковий факт. А які сварки і образи були у ветеранському середовищі, серед волонтерів!

І саме це є найбільшою загрозою, котру треба подолати. Україна традиційно трималася не на державних інституціях. Згадайте, наскільки інфільтрованими російськими агентами і корумпованими завжди були силовики – СБУ, міліція. Тим не менш, поки громадянське суспільство мало консенсус, нам вдавалося гальмувати ворогів і в підсумку повертати контроль над силовими механізмами держави.

Нам відкривається величезне вікно можливостей у останні місяці роботи парламенту. Треба закон про державну мову, закріпити статус захисників Країни, «почистити» посаду президента від неконституційних повноважень, перезавантажити антикорупційні органи тощо.

Роботи багато, сподіваюся, вона допоможе нам прокинутися від цього сну з жахливими сновидіннями, розплющити очі, знову побачити і обняти одне одного.
24 Apr 2019
09:01:57@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ZIK.UA
​​У Верховній Раді думають над тим, щоб заборонити ароматизовані сигарети

Комітет з питань охорони здоров’я рекомендує Верховній Раді підтримати у першому читанні законопроект № 9073-1, яким пропонується заборонити смакові добавки не тільки в сигаретах, а й у тютюні для самокруток і сигариллах.
19:43:00@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
Петр Порошенко под занавес своих полномочий президента решил консолидировать своих сторонников, пугая депутатов и министров чучелом досрочных выборов в Раду. Во вторник вечером он собрал своих депутатов в штабе, чтобы объявить о якобы плане досрочных выборов, который вызрел у новоизбранного президента Владимира Зеленского. Цель этого всего понятна - блеф и шантаж.

1) Принципиальное решение о досрочных выборах не принято, хотя основания для их проведения есть - в нынешнем парламенте уже много месяцев нет коалиции. Но Порошенко раздул из просто разговоров на эту тему настоящую “пугалку”, чтобы загонять под себя министров и депутатов, которые еще вчера были готовы “отпрыгнуть” от проигравшего выборы политика. Порошенко важно, чтобы его фракция не развалилась и была готова прийти к нему на помощь в случае начала расследования его коррупции.

2) На самом деле, самому Порошенко выгодны досрочные выборы тем, что по нынешнему закону они сформируют новый парламент из числа мажоритарщиков, многие из которых коррупционеры. Кроме того, в случае досрочных выборов Порошенко сам пройдет в парламент и получит иммунитет, так же, как и его ближайшие подельники Кононенко, Свинарчук, Грановский.

3) Штаб Порошенко лучше остальных готов к досрочным выборам в Раду - он не распущен, хотя и пребывает в моральном упадке. А мажоритарщики, которые работали на Порошенко последние месяцы, тоже готовы переизбраться. Они щедро засеяли гречкой и деньгами свои округа, чтобы гарантировать себе еще пять лет возле кормушки.

Конечно, соблазн распустить этот парламент высок, но также важно, чтобы новая Рада опять не превратилась в рассадник коррупции. Поэтому поменять закон о выборах - это цель номер один.

Вы за уничтожение мажоритарки?
1 May 2019
08:57:59@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from ЛЕЩЕНКО ТУТ
​​Не успел Зеленский еще принять присягу, как Медведчук выступил с его критикой. В эфире своего же телеканала Ньюсван он прокомментировал интервью Зеленского, где новоизбранный президент высказался против амнистии боевиков так называемых ЛНР/ДНР и спецстатуса территорий.

При чем в своих репликах Медведчук пытался избегать фамилии Зеленского. Интерес Медведчука понятен: все, что он умеет - это «продавать» каждой новой украинской власти свое влияние в России. И к Порошенко у Медведчука было намного меньше вопросов - все острые углы сглаживал совместный «дерибан» на рынке дизеля и автогаза.

На самом деле, Медведчук - это агент российского влияния в украинской политике, а любая критика из его уст - это комплимент.

Вы за Зеленского (🍏) или за Медведчука (🍋) в этом споре?
22 May 2019
09:56:05@telegram:t2bot.ioTelegram Bridge Forwarded message from PORTNOV
Друзья, как и обещал, начинаем комплекс международных учебно-воспитательных мер в отношении Порошенко.

По ссылке публикую нотариальный документ, свидетельствующий, что в апреле 2015 года, когда в зоне АТО погибали украинские военные, Порошенко переоформлял свою панамскую торговую компанию UKRPROMINVEST HOLDING LTD в новое оффшорное предприятие BATTERY INVESTMENT CORP.

Документ здесь: http://bit.ly/2WhT6eL.

Основной целью новой компании было владение Порошенко торговыми и промышленными активами. После того, как в прокуратуре Украины произойдут кадровые изменения мы добьёмся международно-правового поручения ГПУ в Панаму о раскрытии всех сделок Порошенко в Панаме во время войны и посчитаем, сколько военного снаряжения и вооружения можно было купить за налоги, которые были украдены и отмыты в островных офшорах.

А пока сообщаем, что новый панамский офшор Порошенко BATTERY INVESTMENT CORP вскоре завладел акциями аккумуляторной компании Иста-Центр https://bit.ly/2VUO6Nz, которые в дальнейшем у него хватало ума продать гражданину Российской Федерации Виктору Потапову.

Выписка из реестра Минюста прилагается: http://bit.ly/2WmcR4E

Доброе утро, Петр Алексеевич.
28 Jun 2019
23:44:48@lukas.discrust:matrix.orglukaso666 changed their profile picture.
1 Jul 2019
22:46:52@chees:matrix.orgchees joined the room.
4 Jul 2019
22:02:33@lukas.discrust:matrix.orglukaso666 changed their profile picture.
22:04:32@lukas.discrust:matrix.orglukaso666 changed their profile picture.
1 Aug 2019
09:01:18@psydroid:matrix.orgpsydroid changed their display name from psydroid to psydrоid.
17:06:22@psydroid:matrix.orgpsydroid changed their display name from psydrоid to psydroid.
25 Aug 2019
10:32:11@ecerinmi5:matrix.org@ecerinmi5:matrix.org joined the room.
10:32:21@ecerinmi5:matrix.org@ecerinmi5:matrix.org left the room.
6 Sep 2019
23:00:08@unknown69:matrix.orgunknown69 joined the room.

There are no newer messages yet.


Back to Room List